O Nas

Czy wiesz, że SurveyLikes to pierwszy na świecie agregator paneli badawczych?

Tylko u nas masz dostęp do najlepszych paneli w jednym miejscu. Dzięki temu otrzymujesz kilkukrotnie więcej zaproszeń do wzięcia udziału w badaniach niż w przypadku rejestracji w pojedynczym panelu.

WIĘCEJ PANELI = WIĘCEJ ZAPROSZEŃ = WIĘKSZE ZAROBKI

W naszym agregatorze każdy z użytkowników jest w stanie zarabiać nawet kilkunastokrotnie więcej i szybciej niż w większości tradycyjnych paneli. Umożliwiamy Ci pełną kontrolę nad całym procesem. Masz łatwy dostęp do wszystkich wypełnionych przez siebie ankiet, aktualnych zaproszeń dla respondentów oraz zgromadzonych w poszczególnych panelach środków pieniężnych.

Zapewniamy udział w opiniowaniu produktów i usług z całego świata.

SurveyLikes to narzędzie o zasięgu globalnym umożliwiające prostsze i szybsze poruszanie się w branży płatnych ankiet. Wśród zintegrowanych w naszym systemie paneli znajdują się jedynie sprawdzone, zaufane firmy, dzięki czemu masz gwarancję, że za wypełnianie ankiet otrzymasz wynagrodzenie. Wystarczy dostęp do Internetu z dowolnego komputera bądź urządzenia mobilnego. Ankiety wypełniasz online. To Ty decydujesz, w jakich badaniach weźmiesz udział, a my dokładamy wszelkich starań, by przygotować zindywidualizowane, dostosowane do Twoich zainteresowań propozycje.

Cenimy Twój czas! Cenimy Twoje opinie!

Przyjmując zaproszenia do wzięcia udziału w badaniach regularnie, zyskujesz prawo do gwarantowanych zarobków. Oznacza to, że każda wypełniona przez Ciebie ankieta przekłada się na realny zysk (szczegółowe informacje o zarobkach znajdziesz w zakładce „Wynagrodzenie”). Powstanie agregatora jest rezultatem naszych wieloletnich doświadczeń związanych z tworzeniem paneli, pozyskiwaniem panelistów oraz opracowywaniem projektów badawczych. Gwarantujemy nie tylko wysokie zarobki, ale także bezpieczeństwo. Twoje dane przetwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów, a wszystkie odpowiedzi zawarte w ankietach pozostają anonimowe. W każdej chwili możesz również usunąć swój profil z naszego systemu. Jeśli chcesz zarabiać satysfakcjonujące pieniądze, biorąc udział w badaniach rynkowych, a jednocześnie korzystać z przyjaznego w odbiorze systemu, zarejestruj się już dziś.

SurveyLikes - globalny agregator paneli badawczych!